Vi och våra partners använder cookies på sidan. De används bland annat för att spara din kundvagn och till besöksstatistik. Cookies och personuppgifter kan även användas av exempelvis Google för att skapa personliga profiler för att anpassa annonser på andra webbplatser.

Godkänn alla cookies eller på klicka på "Hantera" för att välja vilka du vill godkänna. Vill du ändra dina inställningar senare så klicka på "Cookies" längst ner på sidan. Mer information om hur vi behandlar personuppgifter finns i köpvillkoren.

Nödvändiga:
Grundläggande cookies som behövs för att sidan ska fungera. Används exempelvis för att spara innehållet i din kundvagn. Alltid aktiva.
Marknadsföring:
Cookies för att följa upp annonsering och köp via våra samarbetspartners Google, Facebook/Meta och Adrecord. Används även för att skapa personliga profiler för att anpassa och visa relevanta annonser på andra webbplatser.
Prestanda:
Statistik om våra besökare, vilka sidor de besöker etc.

Frakt

Frakt
69 kr per order - 1-3 dagar
Julleverans
Beställ senast 21/12 kl 14 för chans till leverans innan jul.

Betalning

Betalning

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Höstlöv/Lönnkvist - Konstväxt hostlovlonnkvist---konstvaxt-1

Höstlöv/Lönnkvist - Konstväxt

(1)

I lager 29 kr (49 kr)

Höstlövsmix Lönnkvist - Konstväxt hostlovsmix-lonnkvist---konstvaxt-1

Höstlövsmix Lönnkvist - Konstväxt

(1)

I lager 19 kr (29 kr)

Amaryllis Ljusröd Kvist - Konstväxt amaryllis-ljusrod-kvist---konstvaxt-1

Amaryllis Ljusröd Kvist - Konstväxt

(0)

I lager 49 kr (99 kr)

Fotoram Pojke fotoram-pojke-1

Fotoram Pojke

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Kökshandduk Corinne Röd kokshandduk-corinne-rod-1

Kökshandduk Corinne Röd

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

Träpussel 3D Stegosaurus Leksak trapussel-3d-stegosaurus-leksak-1

Träpussel 3D Stegosaurus Leksak

(0)

I lager 59 kr (79 kr)

Födelsetavla Födelseskylt Minnestavla - Flicka fodelsetavla-fodelseskylt-minnestavla---flicka-1

Födelsetavla Födelseskylt Minnestavla - Flicka

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Plåtburk Hugo Julgodis Beige platburk-hugo-julgodis-beige-1

Plåtburk Hugo Julgodis Beige

(0)

I lager 127 kr (169 kr)

Doftljus Bröllop Wedding Wishes doftljus-brollop-wedding-wishes-1

Doftljus Bröllop Wedding Wishes

(0)

I lager 99 kr (99 kr)

Hyacint Vit Konstgjord Blomma hyacint-vit-konstgjord-blomma-1

Hyacint Vit Konstgjord Blomma

(0)

I lager 99 kr (149 kr)

Kaffekopp Mugg Kanin kaffekopp-mugg-kanin--1

Kaffekopp Mugg Kanin

(0)

I lager 129 kr (199 kr)

Krok Med Kaninhuvud krok-med-kaninhuvud-1

Krok Med Kaninhuvud

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Träskylt Baby Sleeping/Dreaming traskylt-baby-sleepingdreaming-1

Träskylt Baby Sleeping/Dreaming

(0)

I lager 74 kr (99 kr)

Squishy Squeeze Klämleksak - Halloween squishy-squeeze-klamleksak---halloween-1

Squishy Squeeze Klämleksak - Halloween

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Sminkväska Vit Och Silver sminkvaska-vit-och-silver-1

Sminkväska Vit Och Silver

(0)

I lager 39 kr (99 kr)

Gardinkappa Elsa Linne Röd gardinkappa-elsa-linne-rod-1

Gardinkappa Elsa Linne Röd

(0)

I lager 159 kr (249 kr)

Skål Vy Emalj Grön Ø30x9cm skal-vy-emalj-gron-30x9cm--1

Skål Vy Emalj Grön Ø30x9cm

(1)

I lager 199 kr

Kaffefilterhållare Hjärta Vit kaffefilterhallare-hjarta-vit-1

Kaffefilterhållare Hjärta Vit

(5)

I lager 89 kr

Hortensia Ljusrosa Konstgjord Blomma hortensia-ljusrosa-konstgjord-blomma-1

Hortensia Ljusrosa Konstgjord Blomma

(1)

I lager 129 kr

Kaffefilterhållare Vit kaffefilterhallare-vit-1

Kaffefilterhållare Vit

(1)

I lager 89 kr

Dammvippa Natur dammvippa-natur-1

Dammvippa Natur

(2)

I lager 179 kr

Träskylt Stående Farfar Du är Bäst traskylt-staende-farfar-du-ar-bast-1

Träskylt Stående Farfar Du är Bäst

(0)

I lager 99 kr

Kanna Emaljkanna Vas Oliv kanna-emaljkanna-vas-oliv-1

Kanna Emaljkanna Vas Oliv

(0)

I lager 229 kr

Lykta Vägg Metall Vägglykta lykta-vagg-metall-vagglykta-1

Lykta Vägg Metall Vägglykta

(0)

I lager 449 kr

Ljuslykta Oljelampa Ljushållare Trä ljuslykta-oljelampa-ljushallare-tra-1

Ljuslykta Oljelampa Ljushållare Trä

(0)

I lager 229 kr

Bordslampa Oljelampa El Antik Brun bordslampa-oljelampa-el-antik-brun--1

Bordslampa Oljelampa El Antik Brun

(0)

I lager 449 kr

Ljusstake Fågelbo Påskdekoration Ljusstake Fågelbo Påskdekoration ljusstake-fagelbo-paskdekoration--1

Ljusstake Fågelbo Påskdekoration

(0)

I lager 289 kr (329 kr)

Bordsduk Servett Julduk  Trine Bordsduk Servett Julduk  Trine bordsduk-servett-julduk--trine-1

Bordsduk Servett Julduk Trine

(0)

I lager 49 kr (89 kr)