Vi och våra partners använder cookies på sidan. De används bland annat för att spara din kundvagn och till besöksstatistik. Cookies och personuppgifter kan även användas av exempelvis Google för att skapa personliga profiler för att anpassa annonser på andra webbplatser.

Godkänn alla cookies eller på klicka på "Hantera" för att välja vilka du vill godkänna. Vill du ändra dina inställningar senare så klicka på "Cookies" längst ner på sidan. Mer information om hur vi behandlar personuppgifter finns i köpvillkoren.

Nödvändiga:
Grundläggande cookies som behövs för att sidan ska fungera. Används exempelvis för att spara innehållet i din kundvagn. Alltid aktiva.
Marknadsföring:
Cookies för att följa upp annonsering och köp via våra samarbetspartners Google, Facebook/Meta och Adrecord. Används även för att skapa personliga profiler för att anpassa och visa relevanta annonser på andra webbplatser.
Prestanda:
Statistik om våra besökare, vilka sidor de besöker etc.

Frakt

Frakt
69 kr per order - 1-3 dagar
Julleverans
Beställ senast 21/12 kl 14 för chans till leverans innan jul.

Betalning

Betalning

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Höstlövsmix Lönnkvist - Konstväxt hostlovsmix-lonnkvist---konstvaxt-1

Höstlövsmix Lönnkvist - Konstväxt

(1)

I lager 19 kr (29 kr)

Pepparkakshus Trä pepparkakshus-tra-1

Pepparkakshus Trä

(0)

I lager 49 kr (79 kr)

Penna Dinosaurie penna-dinosaurie-1

Penna Dinosaurie

(0)

I lager 37 kr (49 kr)

Kudde Florence kudde-florence--1

Kudde Florence

(0)

I lager 159 kr (349 kr)

Tomte Häng Juldekoration Brun/Grå/Röd tomte-hang-juldekoration-brungrarod-1

Tomte Häng Juldekoration Brun/Grå/Röd

(0)

I lager 19 kr (29 kr)

Lönnkvist Höstlöv - Konstgjord Växt Lönnkvist Höstlöv - Konstgjord Växt lonnkvist-hostlov---konstgjord-vaxt-1

Lönnkvist Höstlöv - Konstgjord Växt

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

Vas Glasvas Blomvas -  Natur vas-glasvas-blomvas----natur-1

Vas Glasvas Blomvas - Natur

(0)

I lager 199 kr (199 kr)

Ljusstake Tomte Jul Röd - Mellan 25 Cm ljusstake-tomte-jul-rod---mellan-25-cm-1

Ljusstake Tomte Jul Röd - Mellan 25 Cm

(2)

I lager 187 kr (249 kr)

Dekorationshjärta dekorationshjarta-1

Dekorationshjärta

(0)

I lager 49 kr (99 kr)

Merida Löpare/Duk/Bordsduk merida-loparedukbordsduk-1

Merida Löpare/Duk/Bordsduk

(0)

I lager 399 kr (549 kr)

Skärbräda Trä Gris skarbrada-tra-gris-1

Skärbräda Trä Gris

(0)

I lager 119 kr (159 kr)

Krok Med Kaninhuvud krok-med-kaninhuvud-1

Krok Med Kaninhuvud

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Mössa Baby Katt mossa-baby-katt-1

Mössa Baby Katt

(1)

I lager 104 kr (139 kr)

Fotoram Pojke fotoram-pojke-1

Fotoram Pojke

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Katt Sittande Dekoration katt-sittande-dekoration-1

Katt Sittande Dekoration

(0)

I lager 249 kr (299 kr)

Amaryllis Vit Konstgjord Blomma amaryllis-vit-konstgjord-blomma-1

Amaryllis Vit Konstgjord Blomma

(2)

I lager 99 kr (159 kr)

Hängare/Träskylt - Välkommen hangaretraskylt---valkommen--1

Hängare/Träskylt - Välkommen

(0)

I lager 139 kr

Nyckelpiga Stick Liten/stor nyckelpiga-stick-litenstor-1

Nyckelpiga Stick Liten/stor

(1)

I lager 19 kr

Kaffefilterhållare Svart kaffefilterhallare-svart-1

Kaffefilterhållare Svart

(0)

I lager 89 kr

Höna Stående Spets Höna Stående Spets hona-staende-spets-1

Höna Stående Spets

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

Flätat Hjärta Med Spets Flätat Hjärta Med Spets flatat-hjarta-med-spets-1

Flätat Hjärta Med Spets

(1)

I lager 49 kr (119 kr)

Vitsippa Bukett vitsippa-bukett-1

Vitsippa Bukett

(3)

I lager 29 kr

Bordsduk Servett Julduk  Trine Bordsduk Servett Julduk  Trine bordsduk-servett-julduk--trine-1

Bordsduk Servett Julduk Trine

(0)

I lager 49 kr (89 kr)

Gardinkappa Trine Linröd Gardinkappa Trine Linröd gardinkappa-trine-linrod-1

Gardinkappa Trine Linröd

(0)

I lager 199 kr (279 kr)

Löpare Bordsduk Trine Linröd Löpare Bordsduk Trine Linröd lopare-bordsduk-trine-linrod--1

Löpare Bordsduk Trine Linröd

(0)

I lager 79 kr (119 kr)

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Linröd Bordstablett Bordsunderlägg Trine Linröd bordstablett-bordsunderlagg-trine-linrod-1

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Linröd

(0)

I lager 39 kr (59 kr)

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Vitröd Bordstablett Bordsunderlägg Trine Vitröd bordstablett-bordsunderlagg-trine-vitrod-1

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Vitröd

(0)

I lager 39 kr (59 kr)

Kuddfodral Noel Vit Kuddfodral Noel Vit kuddfodral-noel-vit-1

Kuddfodral Noel Vit

(0)

I lager 49 kr (89 kr)